Televisió

Programació

Dimecres, 30 setembre de 2020
6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
324 Esports
Esports
06.00
Zona UFEC
Esports
06.20
Pure Outdoor
Documentals
06.35
Onze
Esports
07.00
Top gols La Lliga
Esports
08.30
V8 Supercars Championship Series
Esports
09.05
Project Mirador
Esports
10.05
Aire lliure
Ripollès
Altres
10.20
El món des de l'aire
Del castell de Berkeley a Wroxeter
Documentals
11.05
El món des de l'aire
Del bosc d'Epping a Blicking Hall
Documentals
11.30
Xarxa natura
Documentals
11.55
Xarxa natura
Documentals
12.00
Bèsties
La guineu
Documentals
12.05
Thalassa
Es Cubells
Altres
12.35
Thalassa
Lamu, els àrabs del mar
Altres
12.55
Thalassa
Es Molinar
Altres
13.10
Thalassa
La boca de l'infern
Altres
13.25
Viure als Pirineus
Un arqueòleg dels Pirineus: primavera-estiu
Documentals
13.40
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Viure als Pirineus
Un arqueòleg dels Pirineus: primavera-estiu
Documentals
13.40
Karakia
Carolina i Josep, Montevideo/Andrea, Budapest
Altres
14.05
Cuina nòrdica amb Tareq Taylor
Roros, Noruega
Documentals
14.45
La Terra en bicicleta: L'extrem Nord d'Europa
Documentals
15.15
La Terra en bicicleta: L'extrem Nord d'Europa
Documentals
15.40
Paddling to Alaska
Documentals
16.05
Zona UFEC
Esports
17.10
Km 0
Esports
17.20
La història de la Fórmula E
Documentals
17.45
La història de la Fórmula E
Documentals
18.10
La història de la Fórmula E
Documentals
18.35
La història de la Fórmula E
Documentals
19.05
La cursa cap al futur
Esports
19.30
Roda de premsa
Ronald Koeman
Altres
20.20
Copa de Catalunya de waterpolo femení
Esports
20.40
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Epic Camí de Cavalls 360º
Esports
22.00
Top Champions Handbol
Esports
22.15
Marek Zaprazny, skater a Barcelona
Esports
22.20
Roda de premsa
Ronald Koeman
Altres
22.35
Onze
Esports
23.00
324 Esports
Esports
00.35
Onze
Esports
00.55
324 Esports
Esports
02.30
Partit de pretemporada
Esports
02.50
324 Esports
Esports
04.35
V8 Supercars Championship Series
Esports
05.00